Merhaba

4 mesaj
 695
Gelin tanış olalım.
#1 ·
Ad Soyad: Beyzanur kalender
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Merhaba ben beyza ,yeni katildim ve sizler gibi ben de şiir yazmaya ve okumaya bayılırım simdiden cok keyifli gözüküyor herşey, teşekkürler iyi günler...
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Beyza Hanım merhaba. Hoş geldiniz. Şiir bizim her zaman baş tacımızdır. Lakin onu anlamak ve bir nevi icra etme de birçok şeyleri anlamak üzerinedir. Bu sebeple forumun ana hattı şiir olmasa da gördüğünüz üzere şiir büyük bir yapı taşıdır. :)

Burada keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim. Genelde pek ihtarda bulunmam veya oralı olmama ama "iyi günler, iyi geceler" gibi ifadeler kullanmanıza gerek yok, zira sanki sohbeti kesip atıyormuş gibi bir zan veriyor bana ve bu sebeple ben hiç kullanmam. Lakin elbette bunu kullanmaktan sizi hiç kimse alıkoyamaz. :)

Tekrar hoş geldiniz.
#3 ·
Ad Soyad: Beyzanur kalender
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): obeldecom
Elbette ,haklısınız sohbeti kesip atmak iması sizin gibi bireyle özellikle acı olurdu beyanlarımın sunduğu ifadelerden öte müsadenizle duygularımın akış bulmuş halini sizinle paylasmak isterim...
Kullanıcı avatarı
#4 ·
Ad Soyad: Muharrem DELİBAŞ
Profil: Doğrulandı
Beğendi : 326
Beğenildi : 284
Beyza Hanım, foruma hoş geldiniz. Değerli arkadaşlarımın yorumlarıyla yazılarınızı geliştirme fırsatı bulacağınıza eminim. Ancak paylaşımlarınıza yapılacak eleştiriler sizi yıldırmaktan çok, bilesin isterim. Saygılar.
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: