1 mesaj
 1261
Film, dizi, belgesel vs. inceleme, yorum ve analizleriniz.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Mesajlar: 1734
Kayıt: 11 Haz 2020, 16.22
Ad Soyad: Halil ESEN
Cinsiyet: Bay
Konum: Bursa
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 816
Beğenildi : 776


Bir AmazonPrime dizisi olan Ötekiler veya orijinal ismiyle Them dizisi, 1950'lerin Los Angeles'ında beyaz bir mahalleye taşınan zenci ailenin başından geçen on günü konu almaktadır.

Başrollerinde Deborah Ayorinde, Ashley Thomas, Alison Pill, Shahadi Wright Joseph, Melody Hurd ve Ryan Kwanten gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuna sahip Them dizisinin konusu şudur:

Emory ailesinin beyaz ailelerle dolu Compton'a taşınmasıyla başlar. Ancak oranın sakinleri aralarında bir zenci aile istememektedir. Bunun mülklerinin kıymetini azaltacağını ve bu göçün devamının da geleceğini düşünürler. Emory ailesine psikolojik baskılar yapıp onları tahrik ederek taşınmalarına zorlamak isterler. Lakin daha evvel başlarından geçen ve bebeklerinin öldürülmesiyle sonuçlanan bir vakadan sonra artık kaçmağa niyetleri yoktur. Lakin işin dozu artar ve kızlarının okuldaki, babanın işindeki dışlamalar da bunlara eklenince psikolojik olarak büyük bir yıkım yaşarlar.

Devamını okuyun: https://halilsn.com/dizi/otekiler-them/
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Cevapla
Paylaş:

  • Benzer Konular

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle