Forumun Mobil Uygulaması (gibi)

2 mesaj
 1301
O Belde Forumu hakkında problemlerin çözümü, neyi nasıl yapılır, yeni özellikler ve forum hakkında malumatlar
(!) Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevaplayamazsınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
halilesen
Halil ESEN

Doğrulanmış
Bu profil, orijinal olup gerçek bir kimseyi temsil etmektedir.
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
İrtibat:
---
Başlık eski ve geçersizdir.
Lütfen uygulamamızı gerçekten indirebilmeniz için obelde.com/app sayfasına gidiniz.

---

Çok uğraştım, fakat mevcut yazılımımızla bunu şu anda gerçekleştiremiyoruz. Lakin ona çok yakın bir şekilde olması için ayarladım. Yapmanız gereken sadece kullandığınız tarayıcı ile forumu ana ekranınıza kısa yolunu eklemek olacak.

(Masaüstü, yani bilgisayarlarda da benzer vaziyet mevcut, diğer yandan favorilerinize veya sık kullananlarınıza eklemek de aynı etkiyi oluşturacaktır.)

Ben Samsung ve Chrome kullanıyorum. Bu sebeple bunun üzerinden anlatacağım. Farklılıklar olsa da esasında hepsindeki mantık aynı.

1. Chrome'a girin (veya hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız)
2. obelde.com'a gidin.
3. Seçenekleri açın (Chrome'da üç nokta)
4. Ana Ekrana Ekle seçeneğine tıklayın ve ana ekranınıza ekleyin.

Eğer uygulama şeklinde ayarlanabilseydi bu uygulama listenizde olacaktı. Fakat bu halde ana ekranınızda bulunacaktır. Lakin bir uygulama gibi, yani tarayıcıdan bağımsız bir şekilde açılmaktadır. Artık tek tıkla foruma giriş yapabilirsiniz.

Bu arada farklı cihaz veya tarayıcı kullananlar bu işlemin hangi yolla yapıldığını ve çalışıp çalışmadığını ve tabii bunun hakkındaki fikirlerini geribildirim olarak yazarsa memnun olurum.

İyi forumlar.
Vesaire ve 2 üye
Beldemize daha yakın olmak için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilTamam
Vesaire
Vesair Vesaire
#2 ·
Ad Soyad: Vesair Vesaire
Profil: Doğrulanmadı
Ipad cihazı Safari internet tarayıcısında herhangi bir problem olmadan O Belde'yi Ana Sayfa'ya eklemek mümkün. Siteye girdikten sonra sayfayı paylaşma bölümünden "Ana Ekrana Ekle"ye tıklamak/dokunmak kâfi. Alakadar arkadaşlar sıkıntısız kullanabilirler.
Kilitli
Paylaş: