4 mesaj
 1742
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Aklıma şöyle bir fikir geldi: Her hafta büyük üstadlardan bir şiiri seçip onun hakkında konuşalım. Elbette o şiirleri tenkid etmek hiç birimizin haddine değil, lakin daha iyi anlayabilmemiz için üzerine konuşmalı, düşünmeli ve fikir beyan etmeliyiz.
Normalde şöyle olabilir: Bir grup kurulur, katılmak isteyenler istek gönderir. Grup lideri kabul eder. Falan. Lakin bu şiir grubu için buna pek gerek yokmuş gibi geliyor. Bir film veya kitap grubu için daha müsait gibi. Şiir grubu manevi bir grup olsun. İsteyen, kendini buna ait hissedenlerimiz zaten daimi olacaktır. Belki de istek yollamadan dileyen katılmalı. Herkes okuyabilir, fakat sadece gruba katılanlar yazabilir gibi de olur.
Ne dersiniz? Böyle bir şey yapalım mı? Bunun için Şiir kısmına şiir grubu diye alt forum açarız. Sizce nasıl olmalı?
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
Kullanıcı avatarı
#2 ·
Ad Soyad: Mümine Yeşilmen
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): Betlcan76820722
Beğendi : 216
Beğenildi : 105
Güzel olur ben katılırım, ama şunu anlayamadım her hafta şiiri bir kişi mi paylaşacak ?Yoksa her kes mi beğendiğini paylaşacak?
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
@Sonsuzhuzur Her hafta bir şiir. Ben paylaşırım, lakin istekte bulunulabilir.
Kullanıcı avatarı
#4 ·
Ad Soyad: Mümine Yeşilmen
Profil: Doğrulanmadı
X (namıdiğer Twitter): Betlcan76820722
Beğendi : 216
Beğenildi : 105
Anladım, tamam o zaman farklı fikirleri birlikte incelemek ve yorumlamak bize ilham verecektir.😊
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Paylaş: