6 mesaj
 2361
O Belde Forumu hakkında problemlerin çözümü, neyi nasıl yapılır, yeni özellikler ve forum hakkında malumatlar
(!) Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevaplayamazsınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
#1 ·
Ad Soyad: Halil ESEN
Profil: Doğrulandı
X (namıdiğer Twitter): halilsncom
Beğendi : 810
Beğenildi : 773
Forumumuzda birden fazla temanın mevcut olduğunu biliyor muydunuz? Size en iyi keyfi almanız için birbirinden farklı, lakin temelde aynı sisteme sahip dört adet temamız var. Bunlar üzerinde ayarlamalarla neredeyse birbirine denk bir şema oluşmasını sağladım.

Resim

Hızlı bir şekilde forumun altından temalar arası geçiş yapabilirsiniz. Hangi temanın en iyi olduğunu ve varsayılan tema olarak kalması gerektiğini ile alakalı burada münakaşa edelim.

Sevgiler.
Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
#2 ·
Ad Soyad: Vesair Vesaire
Profil: Doğrulanmadı
Beğendi : 98
Beğenildi : 74
Benim gözde temam "Kahve". Temayı daha evvelden de biliyorum ve tasarımını beğeniyorum. Fakat ara ara Standart temaya da dönüş yapıyorum çünkü Kahve temasında yeni mesajların üzeri yeşil olduğu için gece ışığı aktif edildiğinde ayırt etmesi zor oluyor biraz.
Alınan beğeniler 1
Kullanıcı avatarı
#3 ·
Benim de Sade temaydı. Lakin Standart'ı gördüğüm zamandan beri genelde o. Lakin en son Sade tema zerinde renk ayarlamaları yaptım. Artık onu kullanıyorum. Değiştirebilirim. Kahve temasına yeni bildirimin rengi ne olabilir sizce?
#4 ·
Ad Soyad: Vesair Vesaire
Beğendi : 98
Beğenildi : 74
halilesen yazdı: 01 Oca 2021, 12.22 Kahve temasına yeni bildirimin rengi ne olabilir sizce?
Tam olarak hangi renk olacağı hakkında net bir şey söyleyemeyeceğim orası size kalmış :) Nacizane fikrim sarı tonlarında kaybolmayacak bir renk olursa daha iyi olur.
Alınan beğeniler 2
Kullanıcı avatarı
#5 ·
Ad Soyad: Mümine Yeşilmen
X (namıdiğer Twitter): Betlcan76820722
Beğendi : 216
Beğenildi : 105
Koyu renkler tercih edilmemeli bence sarı bana göre de daha canlı ve iç açıcı olur, yine de karar sizin başarılı olacağınıza inanıyorum.👍
Alınan beğeniler 1
Kullanıcı avatarı
#6 ·
Teşekkür ederim. Zaten birbirinden farklı dört tema var. Ne yalan söyleyeyim bunları ayarlamak için çok gece uykusuz kaldım. Lakin başarılı olduğumu düşünüyorum. En azından beni tatmin etti. Fakat burada sizin fikirlerinizi, temalar üzerindeki yorumlarınızı almak istedim. Neler eklenebilir, neler düzeltilebilir. Hangi temayı kullanıyorsunuz? Falan.
Alınan beğeniler 2
Forumda başlıklara cevap yazabilmek için kayıtlı ve giriş yapmış olmalısınız.
Kilitli
Paylaş: