İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Ödüllü Yorumlar Çekilişi

Son güncelleme tarihi 24 Kasım 2023

O Belde’nin ana sayfa yazılarına yapılan yorumları ve yorumcuları arttırmak için düzenli aralıkla gerçekleşen çekilişlerle e-posta abonemiz arasından bir kişiye Amazon hediye kartı verdiğimiz Ödüllü Yorumlar Çekilişi devam ediyor.

Amazon Hediye Kartı Kazanın!

Altı haftada bir, o zaman aralığında yayımlanan yazılara yorum yapan e-posta abonelerimiz arasından bir kişiye 200 liralık Amazon hediye kartı veriyoruz. Lakin bu çekiliş uzun sekteden sonra tekrar başladığı için önümüzdeki ilk çekiliş için tüm yazılardaki yeni yorumlar dikkate alınacak.

Çekilişe Nasıl İştirak Edilir?

Esasında yapılması gereken basittir: Yazılarımızı okumak ve fikirlerinizi yorumlar kısmında beyan etmek. Lakin bazı şartlarımız var.

Temel Şartlar

 1  Evvela eğer daha çok mobilde iseniz uygulamamızı kurmanızı ve bilgisayarda ise O Belde’yi sık kullananlara eklemenizi istiyoruz. Sonrasında eğer üye değilseniz kaydolun ve giriş yapın. Böylece bir O Belde mensubu olursunuz. Eğer zaten üye iseniz sadece giriş yapmış olduğunuza emin olun.

 2  Her yazının altında bulunan E-posta ile abone olun kutusuna hesabınızda kullandığınız e-posta adresiniz otomatik olarak doldurulacak; Abone Ol butonuna basın ve e-postanıza gelecek doğrulama işlemini tamamlayın.

E-postalarınız emniyetli bir altyapıda ve tüm kontrolün sizde olduğu bir şekilde kullanılır. Dilerseniz anında, dilerseniz haftalık veya aylık e-posta almayı seçebilirsiniz.

Yorum Yapın

Yorum yaptığınız her yazı için bir çekiliş hakkı kazanırsınız yahut diğer bir ifade ile yorumlarına iştirak ettiğiniz her yazıdan bir çekiliş hakkı elde edersiniz. Her yeni yazı bir kazanma şansıdır.

Hile Yapmayın

Öyle çok kolaya kaçan, konudan ayrı veya “çok güzel, teşekkürler, bravo” gibi ucuz ve spam dahi sayılabilecek yorumlar elbette kabul edilmeyecektir. Zira burada biz hakikaten sizlerin fikirlerini almak, dahası bununla yazıyı ve içeriği geliştirmek niyetindeyiz. Bize göre yorumlar yazının devamıdır.

Dahası kurallar gereği herkesin bir tane hesabı olmasını tasdik ediyoruz. Çoklu hesap saldırılarına karşın bunu fark edebilecek detayları görebildiğimizi ve bunları büsbütün engelleneceğini lütfen unutmayın. Buradaki temel gayelerimiz siz kıymetli okuyucularımızı aktif bir mensubumuz yapmaktır. Zaten mübalağa edilecek bir katılım olmayacağından şansınız zaten yüksektir. Daha da yükseltmek iştirakinize bağlıdır.

Başka?

Şayet çekilişi kazanırsanız 200₺ değerinde Amazon hediye kartını satın alacağız ve kullanacağınız kod kendiliğinden e-posta adresinize yollanacak; bu yazının yorumlarında bir teşekkürü ihmal etmeyin. Çekilişlerin yapılacağı tarihler ve kazananlar yalnızca kullanıcı adlarıyla aşağıda listelenecek. Zaten tabii olarak geçecek ama en az üç kişinin katılımı mümkün olmazsa çekiliş devreder.

1. Bekleniyor (8 Ocak 2024)

Bu çekiliş ana sayfa yazıları için geçerli ama beldemizin bir mensubu olduğunuzdan forumumuza da iştirak edebilirsiniz ve orada da düzenlediğimiz bir çekiliş var; kazanana bir Türk klasiği hediye ettiğimiz şu çekilişimiz belki dikkatinizi celp edebilir: Klasiklere Giden Aylık Çekilişler

Ödüllü Yorumlar Çekilişi mümkün olduğunca istikrarlı bir şekilde devam edecek. Dilerim ki kaliteli bir ortam oluşturarak güdülen amaç doğrultusunda ilerlemek mümkün olur. O Belde tüm hakkını saklı tutar.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (4)

Yorum Yaz
 1. Ebru Ebru Misafir | 22 Mart 2022

  Rick And Morty dizisiyle ilgili incelemenizi beğendim, tam yorum yapacaktım ki e posta, isim istediğini görünce üşendim ve vazgeçtim. Sonra bir de ne göreyim ödüllü yorum çekilişi varmış. Çekilişsever ben durur muyum hemen e posta ile abone olup şu an okumakta olduğunuz yorumu yaptım. Teşvik edici bir etkinlik olmuş. Şimdi diğer yazılarınızı okuyup yorum yapmak için sabırsızlanıyorum.

  • halilesen Halil ESEN Yazar | 22 Mart 2022

   Beğenmenize sevimdim. 🙂 Teşekkürler.

 2. Ebru B. Ebru B. Misafir | 8 Mayıs 2022

  Merhaba, bu hafta benim için biraz yoğun geçti ödül kazandığımı şimdi fark ettim, daha uygun bir saatte mailinizi yanıtlayacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

  • halilesen Halil ESEN Yazar | 8 Mayıs 2022

   Tebrik ederim… 🙂

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.