İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

O Belde’de Koyu Mod Artık Kullanılabilir

Beldemizde daha iyi vakit geçirilmesi için O Belde’yi mütemadiyen geliştiriyor, üzerine daima kafa yoruyoruz. Bunlardan biri geçmişte de birçok defa çalışmalarda bulunduğumuz, lakin bir türlü istenilen raddeye getirilemeyen koyu moddu. İşte şimdi tam fonksiyon ile çalışabilen yeni koyu modumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyorum.

Öyle ki koyu modu aktif ettiğinizde bu tüm platform için geçerli oluyor; ana sayfa yazılarında da, forumda da eş zamanlı olarak koyu modu açıp kapabiliyorsunuz.

Beldemize mensup olmanın ek bir ayrıcalığı olması için koyu modu aktif etmek için evvela giriş yapmış olmalısınız. Sonrasında ana menüdeki avatarınıza tıklamanız ve açılan seçeneklerden koyu modu seçmeniz gerekir. Mobilde avatar başlık kısmındadır.

koyu-mod

Burada renklerin koyuya kalp ettirilmesinin her renk için tek tek el ile yapıldığını ifade etmem gerekir. Zira bu sebeple tam kontrole sahip olduğumuz bu özelliği daha da geliştirmek veya gördüğünüz hataların düzeltilmesi için geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin.

Her zaman sizden aldığımız tavsiyeleri de içine katarak O Belde’yi adım adım da olsa ileri taşımak çok memnun edici. Dilerim ki geçirdiğiniz vakte kıymet katar.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
Haberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Beldemize daha yakın olmak için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Başlamak için dokunun.
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için Paylaş düğmesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.