İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Depreme Destek için Dört Kıymetli Şiir

Geçtiğimiz Ramazan ayı boyunca Depreme Bir Şiirlik Destek isimli bir şiir müsabakası düzenlemiş, dahası katılan şiirlerden bir kitap çıkartıp tüm gelirinin bağışlanacağını duyurmuştuk.

Lakin çok kıymetli dört paylaşım haricinde katılım gerçekleşmedi. Dolayısıyla bir kitabı minimum ölçekte dahi dolduracak kadar eser elde edemedik. Oysa deprem felaketine karşın manalı bir destekte bulunmak ve bir hatıra bırakarak yola devam etmek istemiştik. Yine de ileriki planlarımız için bir tecrübe oldu.

Müsabakaya katılan @mehmetekmekci, @kuntagsu, @mehmetaluc ve @zeynep1234 mensuplarımıza müteşekkiriz. Eserleriyle bir şairin verebileceği en büyük desteği verdiler. Kendilerini en azından şiirlerine işaret eden bir yıldız rozeti ve kıymetli paylaşımlarla kutlamak istiyoruz. İşte o dört kıymetli şiir:

* @zeynep1234 – Beyaz Zambak
* @kuntagsu – Ölen Kim
* @mehmetekmekci – Deprem
* @mehmetaluc – Yıkıldı Binalar

Nice şiir yarışmalarına, dünyaya nice eserler bırakacağımız faaliyetlere ve nice bayramlara…

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
  1. küntagsu küntagsu Üye | 21 Nisan 2023

    Halil Bey. Bizi onore ettiniz. Zor bir hedef seçtiniz belki ama en azından toplumsal bir sorumluluğu yerine getirdiniz. Foruma daha çok katılım ve paylaşım olması dileklerimle,

    • halilesen Halil ESEN Yazar | 21 Nisan 2023

      Muharrem Bey çok teşekkür ederim. Bilmukabele. Bir gün… İnşaallah.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.