İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Wednesday Profil Simgelerini Kullanıma Sunuldu

Netflix, Tim Burton önderliğinde çekilen rekorlar kıran dizisi Wednesday profil simgelerini kullanıcı tercihlerine bir alternatif olarak ekledi. Netflix profilin için seçebileceğiniz Enid’den Şey’e kadar 12 adet fotoğraf aşağıdaki şekilde.

wednesday-profile-icons-wednesday-profil-simgeleri-wednesday-dizisi-profil-simgeleri

Platformda en çok izlenen diziler arasına giren Wednesday hayranları için güzel bir jest olduğunu söylemek doğru olacaktır. Sizler ne düşünüyorsunuz? Favori Wednesday karakteriniz hangisi, neden? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Wednesday 2. Sezon Duyurusu Yapıldı!

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.