İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Wednesday 2. Sezon Duyurusu Yapıldı!

Netflix’in son zamanlardaki en ses getiren yapımlarından biri olan ve rekorlara ulaşan dizisi Wednesday 2. sezonunun gelmesi için hayranlarının büyük bir beklentisi vardı. Nihayet bizlere 2. sezonun onaylandığına dair bu haberi Wednesday Addams’ın bir nevi hayranlarına hitap ettiği aşağıdaki vidyo ile duyurusu yapıldı.

Wednesday 2. Sezon Duyurusu | Netflix

Birinci sezondan elde ettiğimiz verilerle ikinci sezonu düşündüğümüzde canavar hala dışarıda; Wednesday onu gizlice takip eden ve fotoğraflarını çeken birinden tehdit mesajı aldı. Hem okula hem de Addams’a yönelik tehlike geçmiş değil. Yani her şey tam da Wednesday’in hoşuna gidecek bir kıvamda.

Wednesday Dizi Eleştirisi

Dizinin 2. sezonunun çıkış tarihi henüz belli değil. Lakin bizler zamanla yeni bilgiler elde ederken hikayenin daha derinine ineceğimiz bir ikinci sezonu sabırsızlıkla bekliyor olacağız. Peki siz ne düşünüyorsunuz? İkinci sezondan umduklarınız neler? Siz de benim gibi sosyal medyada taklitleri saçma bulunup anında olarak uzaklaştınız mı? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında benimle paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.