İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

The Boys 4. Sezon Fragmanı Yayımlandı

Amazon Prime Video‘nun en iyi içeriklerinden biri olan sıra dışı ve hiciv dolu süper kahraman dizisi olan The Boys 4. sezondan merakla beklenen ilk tanıtım fragmanı yayımlandı.

The Boys 4. Sezon Fragmanı:

Türkçe dublajlı fragman için tıklayın.

Dördüncü sezonda işler kaldığı yerden devam ederken entrikalar ve yeni süperler ile kaos daha da artacak gibi duruyor. Fragmanda evvelki sezon paçayı kurtarmış bulunan Quenn Maeve ve ölen Black Noir’i de sahada görüyoruz; lakin büyük ihtimal Black Noir kostüm giymiş başka birinden ibaret. Geri yanı daha da arttırılmış kaostan ibaret duruyor.

The Boys 4. Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

Kesin olan 4. sezonun 2024 senesi içinde gösterime gireceği. Daha net tarih ilerleyen zamanlarda gelecektir.

Ne düşünüyorsunuz? Dördüncü sezonda doruk noktasına gelen heyecanın daha da ileri gitmesi ve çatışmaların daha çok kızışmasının beklenmesine müsait görünüyor. Sizin beklentiniz ne yönde? Fikirlerinizi yorumlar kısmında yazmaktan geri durmayın.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (3)

Yorum Yaz
 1. R3DFLA6 R3DFLA6 Üye | 4 Aralık 2023

  diziyi üç beş oturuşta bitirmeme rağmen final bölümünün yarısından sonrası tüm tadımı kaçırmıştı. çizgi romanlarına az çok bakmış birisi olarak, çıtayı arşa çıkartmadıkları sürece ısınabileceğimi sanmıyorum.

  • halilesen Halil ESEN Yazar | 4 Aralık 2023

   Zaten çıtası bayağı yüksekte. 🙂 Bence her sezon evvelkinden daha iyiydi. Benim beklentim daha da iyi olması sizinki gibi. Bakalım.

 2. halilesen Halil ESEN Yazar | 10 Aralık 2023

  Bir dedikoduya göre Nathan Mitchell dördüncü sezonda Black Noir’ın yeni versiyonunu oynamak için geri dönecekmiş.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.