İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

The Boys’dan 3. Sezon Fragmanı Geldi

Amazon Prime‘ın sevilen içeriklerinden yetişkinlere özel, bolca hiciv içerin süper kahraman dizisi The Boys‘un 3. sezonundan nihayet ilk fragman geldi. Imagine Dragons grubunun yeni parçası Bones eşliğinde adeta bir klip tadındaki fragman 3. sezona dair şaşırtıcı bilgiler içeriyor.

The Boys 3. Sezon Fragmanı

Hatırlarsanız ikinci sezonun sonunda fırtına bir anlığına durmuştu. Lakin biz seyirciler bunun daha büyüğüne hazırlık olduğunun farkındaydık. Görünen o ki yanılmıyoruz. 3. sezon ziyadesiyle heyecanlandırıyor.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla ve her şeyden önce bahsedilmesi gereken şey Billy Butcher’ın bir süper olmasıdır. Yıllarca taviz vermeden süper kahramanlarla savaşmıştı, lakin şimdi onların seviyesinde işe devam edeceğe benziyor. Fragmanın ilerleyen dakikalarında Homelander ile karşı karşıya geliyor.

İlerleyen kısımlarda yeni süper kahramanları, Homelander’ın çocuğunu görüyoruz ve The Boys mizahında sahneler ile karşılaşıyor. Kahramanlarımızın tarzlarında da değişiklikler var. Tabii bolca dehşet de var. Hughie ve ekip ise bildiğimiz gibi. Ayrıca bir nevi Kaptan Amerika rolünde -belki seçmelerde elenen bir adaydır- Jensen Ackles’i göreceğiz.

En komik sahnelerinden biri Homelander’ın büyük bir haz alarak inekten süt sağdığı sahne olabilir. Lakin yadırgamamalı, çünkü süper kahramanların bile mana veremeyeceğiniz fantezileri olabilir.

The Boys’un 3. sezonu 3 Haziran’da Amazon Prime’da gösterime girecek. Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Yeni sezon hakkında beklentileriniz nelerdir? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (3)

Yorum Yaz
 1. Ebru Ebru Misafir | 23 Mart 2022

  Açıkçası süper kahraman dizi ve filmleri pek ilgimi çekmiyor. İncelemeniz için teşekkürler

  • halilesen Halil ESEN Yazar | 23 Mart 2022

   Lakin dikkat edin: Dizi süper kahramanlar gerçek hayatta olsaydı, gerçekten olsaydı, nasıl olurdu, sorusu üzerine çekiliyor. Onların nasıl kapitalizme alet olduğu vs. vs. bu bildiğiniz süper kahraman dizileri gibi değil. Düşünün ki dünyanın en güçlü süper kahramanının arkasında bir ABD bayraklı pelerin var. 🙂

 2. Ebru Ebru Misafir | 24 Mart 2022

  Oraya hiç dikkat etmemiştim, öyleyse izlenesi bir dizi

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.