İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

The Boys 3. Sezonundan Yeni Fragman ve Altın Afişler

Amazon’un süper kahramanlar gerçek olsaydı nasıl olurdu sorusuyla yola çıkan ve yetişkinlere özel bir epik bir süper kahraman dizisi merakla beklenen The Boys 3. sezon fragmanı yayımlandı.

The Boys 3. Sezon Fragmanı

Butcher’ın hükumet için çalıştığı, Hughie’ın süper kahramanları denetlediği ve en mühimi Homelander’ın olaylar karşısında boyun eğmek zorunda kaldığı sakin bir seneden sonra işlerin kızışmağa başladığı dönemde, kan ve kemiğin havada uçuşacağı an için sabırsızlanılıyor. The Boys’un elinde Seven’e karşı kullanabilecekleri büyük bir silah da vardır. Lakin Seven da yeni efsanelerle geliyor.

The Boys‘un merakla beklenen final sezonu 3 Haziran’da Prime Video‘da gösterime sunulacak. Peki sizler ne düşünüyorsunuz? The Boys’u nasıl tarif edersiniz? Dahası yeni sezondan umduklarınız neler? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız. Yorumlar kısmında dizi hakkında konuşmağa devam edelim.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (3)

Yorum Yaz
 1. Halil Bakar Halil Bakar Misafir | 17 Mayıs 2022

  Merakla bekliyorum. Dilerim ki ilk iki sezon gibi harika olur.

 2. Kaan Öztürk Kaan Öztürk Misafir | 29 Haziran 2022

  Henüz izlemedim, uzun zamandır izlemeyi düşünüyorum. Umarım üçüncü sezon başlamadan ilk ikiyi izlemiş olurum

  • halilesen Halil ESEN Yazar | 1 Temmuz 2022

   Üçüncü sezon çoktan başladı. Bugün yeni bölümü yayımda. Büyük ihtimalle haftaya son bölümü yayımlanacak. O zaman da bir eleştiri yazısı yazmağı düşünüyorum. Diğer yandan dizi ve bölümleri durduğu yerde durduğu için istediğiniz zaman seyretmeğe başlayabilirsiniz ki kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.