İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Obi-Wan Kenobi Dizisinde Türkçe Dublaj Fragmanı ve Posteri Yayımlandı

Star Wars evreninde ikinci üçlemenin sonrası, lakin hikayeye göre izlemek lazım gelirse izlenecek ilk üçlemeden sonrasını anlatacak yeni Star Wars dizisi Obi-Wan Kenobi‘den ilk fragmanı Türkçe bir şekilde Yıldız Savaşlar Günü’nde yayımlandı.

Star Wars Filmleri Hangi Sırayla Nereden İzlenir?

Obi-Wan Kenobi Türkçe Dublaj Fragman:

Obi-Wan etrafından olayların anlatıldığı dizi ikinci üçlemenin 10 sene sonrasında geçiyor. Dahası ilk iki üçlemeyi hikaye olarak birbirine bağlayan bir konumda bulunmaktadır.

Genel olarak Joby Harold tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda Deborah Chow oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Obi-Wan Kenobi rolünde elbette ki Ewan McGregor, Grand Inquisitor rolünde Rupert Friend ve Darth Vader rolünde Hayden Christensen gibi isimler bulunuyor.

star-wars-obi-wan-kenobi-disney-plus-mini-dizisi-turkce-poster

Toplamda 6 bölümden oluşan Obi-Wan Kenobi dizi normalde 17 Mayıs’ta gösterime başlayacak. Lakin Disney+ ülkemizdeki faaliyetine 14 Haziranda başlayacağı için bizim için o tarih esas.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Star Wars’ın bu yeni dizisi hakkında ilk intibaını nasıl? Sizce beklentiyi karşılayacak mı? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız.

Ayrıca sayfanın başında fark etmiş olabileceğiniz resimde de ifade edildiği üzere Ödüllü Yorumlar Çekilişimiz devam ediyor. Yazılarımıza yorum yaptıkça sinema bileti veya ederinde Amazon hediye çeki kazanmak şansı yakalayın. Daha fazla bilgi edinin

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
  1. Kaan Öztürk Kaan Öztürk Misafir | 16 Temmuz 2022

    Birinci bölümü yarıya kadar izledim, sıkıcıydı. Beklentinin altında kaldı.

    • halilesen Halil ESEN Yazar | 16 Temmuz 2022

      Ben sadece ilk 6 Star Wars filmini seyrettim, devam etmek istediğim zaman da o an sıkılıp kapamıştım. Hala istiyorum ama çok da iştahım yok açıkçası zannedersem dertleri hep seviyeyi düşürmek. Yeni nesil bizden daha aşağı değil, daha üst seviyede olmalı kanaatindeyim. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.