İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Invincible 2. Sezondan İlk Fragman ve Çıkış Tarihi

Amazon Prime‘ın meşhur The Boys’unun yanında en sevilen süper kahraman dizilerinden biri olan Invincible‘ın uzun zamandır beklenen 2. sezonundan nihayet ilk fragman geldi. Invincible 2. Sezon fragmanı yayımlandı ve çıkış tarihi de belli oldu.

Invincible 2. Sezon Tanıtım Fragmanı

Invincible 2. Sezonu Ne Zaman?

Duyurulduğu üzere Invincible 2. Sezonu 3 Kasım itibari ile Prime Video‘da başlayacak. Fragmanda da görüldüğü üzere Invincible yahut Türkçesiyle Yenilmez’in hikayesi kaldığı yerden devam ediyor. Omni-Man’in gerçek yüzü açığa çıkınca oklar bu defa oğluna, yani Invincible’a yöneltilmiş olduğu görülüyor.

Invincible 1. Sezon Dizi İncelemesi

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Invincible dizisini seyretmiş miydiniz ve 2. sezonu hakkında beklentileriniz ne yönde, ikinci sezondan neler umuyorsunuz? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.