İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Gibi 4. Sezondan En İyi Bölümler

Exxen’in belki de varlık sebebi olarak tanımlayabileceğimiz Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi tarafından yazılan Gibi dizisinin 4. sezonu da tamamlandı ve bu yazıda Gibi 4. sezonundan en iyi bölümleri listeleyeceğiz. Şayet bu listede olması gerektiğini düşündüğünüz bölüm yoksa sebebiyle yorumlarda belirtin ki üzerine tartışıp bunu hak edip etmediğine birlikte karar verelim.

1. Övgü [S4B1]

gibi-4-sezondan-en-iyi-bolumler-exxen-gibi-dizisi-s4-b1-ovgu-dorduncu-sezon-birinci-bolum-ovgu-gibi-exxen-o-belde-inceleme-yorum-elestiri-analiz
Gibi S4B1 | Kıvanç Kılınç, Feyyaz Yiğit ve Egemen Bergama | Exxen

Dördüncü sezonun Övgü isimli bu bölümünün sadece bu sezon için değil, son iki sezonun da en iyisi olduğunu düşünüyorum. Zira bu bölüm karakterlerimizin en derinlerine inerken sessizlikte çınlayan bir delilik ile bizi ihtiva ediyor.

Gibi 4. Sezon 1. Bölüm İncelemesi: Övgü

2. 165 [S2B6]

gibi-4-sezondan-en-iyi-bolumler-exxen-gibi-dizisi-s4-b6-165-dorduncu-sezon-altinci-bolum-165-gibi-exxen-o-belde-inceleme-yorum-elestiri-analiz
Gibi S4B6 | Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç | Exxen

Ersoy dizide bir yancı gibi dururken bile şahsen ziyadesiyle tat katıyor, lakin şimdi ana mevzu kendisi olunca bunu reddediyor. Bu bölüm hoş, çünkü Yılmaz yardım edeceğim diye Ersoy’un ayağını kaydırıyor. Sezon nezdinde 165 bölümünü ikinci sıraya koymak mümkün.

3. Kafa Nakli [S4B4]

gibi-4-sezondan-en-iyi-bolumler-exxen-gibi-dizisi-s4-b4-kafa-nakli-dorduncu-sezon-dorduncu-bolum-kafa-nakli-gibi-exxen-o-belde-inceleme-yorum-elestiri-analiz
Gibi S4B4 | Mert Denizmen, A. Kürşat Öçalan, Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç | Exxen

Bizimkilerin yakın zamanda vefat eden arkadaşlarının bedenine bir başka insandan kafa nakli yapıldığında hususi olarak Yılmaz bunu hazmedemez. Herkesin her şeyden haberdar olup kendisine karşı sessizliğe bürünüş yeminlerini ettiği ve esasından tüm sırrın kendisi etrafında döndüğünü düşündüğü bu Kafa Nakli bölümü de en iyi Gibi 4. sezon bölümleri arasında yer almağı hak ediyor.

En İyi 10 Gibi Bölümü

Gibi dizisinin 4. sezonun en iyi bölümlerini bu şekilde listeleyebiliriz, tabii şunu söylemek lazımdır ki bana göre her bölüm Gibi dizisi olarak düşündüğümüzde fevkalade; lakin bazıları daha fevkalade. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Bu Gibi bölümlerini seyrettiniz mi ve sıralamaya katılıyor musunuz?

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza, hususi olarak Exxen alanına mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.