İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Gibi 4. Sezon Çekimleri Başladı!

Geçtiğimiz haftalarda 3. sezonu Exxen‘de nihayete eren Gibi dizisinin 4. sezonunun çekimleri başladı. Gibi 4. sezon müjdesini Feyyaz Yiğit ve Gibi ekibi “Gibi 4. Sezon çekimleri, paltolu, ceketli ve gocuklu seçenekleriyle başlamıştır.” açıklamalısı ile aşağıdaki fotoğrafı paylaşarak verdi.

gibi-4-sezon-cekimleri-basladi-gibi-4.-sezon-gibi-4-sezon-ne-zaman-gibi-4-sezon-bolum-isimleri-gibi-4-sezon-gelecek-mi-gibi-4-sezon-olacak-mi-gibi-4-sezon-cekimleri-paltolu-ceketli-ve-gocuklu-secenekleriyle-baslamistir
Gibi dizisi | A. Kürşat Öçalan, Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç | Exxen

Uzun ömürlü olmasını dilediğim Gibi dizisinin 4. sezonun geleceği elbette ihtimal dahilinde de olsa artık muhakkak. Lakin henüz ne zaman yayımlanacağı ile alakalı tam bir tarih duyurmaları mümkün değil. Tahminimce yine sonbaharda veya ona yakın bir vakitte bizlerle olacaktır.

En İyi 10 Gibi Bölümü

Dilerim ki 4. sezon geçtiğimiz sezondan irte bizi kendisine aşık eden ilk iki sezon gibi kemiyetten irte keyfiyete odaklanır. Elbette mühim olan benim değil, sizlerin ne düşündüğü. Gibi 4. sezonundan neler umuyorsunuz? Sizce ne yönde devam etmeli? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında benimle paylaşmaktan geri durmayınız. 4. sezon hakkında tartışalım.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza, hususi olarak geçen sezon için hazırlanan Gibi 3. Sezon En İyi Bölümleri Seçiyoruz başlığına mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
  1. Saiho Saiho Misafir | 22 Ocak 2023

    unfortunately cantt watch this show .exxen is so hard to subscribe.Are there english subtitle of GIBI in exxen?

    • halilesen Halil ESEN Yazar | 22 Ocak 2023

      I think you can get help to become a member with live chat with Exxen Support. I’m not a member of Exxen at the moment, but as far as I remember, there should have been English subtitles.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.