İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

The Boys’un Yeni Dizisi Gen V’ye İlk Bakış

Amazon Prime çok sevilen The Boys evrenine katacağı uzun zamandır beklediğimiz yeni yapımı Gen V dizisinin ilk bakış fragmanını yayımlandı. Bu yazıda evvela dizinin fragmanından, sonrada “gen v” yahut Türkçesiyle “v nesli“, dahası buna ismini veren v bileşeni hakkında kısaca konuşacağız.

Gen V – 1. Sezon | İlk Bakış | Prime Video

The Boys‘u meydana getiren ekip tarafından yapılan Gen V dizisinin başrollerinde Jaz Sinclair, Lizze Broadway, Chance Perdomo, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann ve Shelley Conn gibi isimler yer alırken ana seriden birçok tanıdık sima görmek de pek tabii mümkün görünüyor.

Gen V dizisinin konusu bir takım süper gençlerin Vought tarafından Godolkin Üniversitesinde bulunan Suçla Mücadele Okulu’nda yetiştirilmek üzere çeşitli testlere tabii tutmasını anlatıyor. Elbette ahlaksızlığın, aşırı şiddetin ve yozlaşmanın boyunduruğunda. The Boys’un bilmeyenler için bunlar iğrenç gelebilir, gerçi bilenler için de iğrenç olsa da mizacının bu olduğunu ve bunun +18 ile dahi ifade edilemeyecek bir raddede olduğunu söylemek isterim.

V bileşeni denilen ve insanlara stabil olması için çocukluktan itibaren verilen bir madde onlara süper güçler vermektedir. Bu işin hem ön planda süper kahramanlarla, hem arka tarafında ilacın temini ile ticareti yapılmakta. İşin içinde para ve karşı konulamaz bir güç varsa işlerin olağan seyretmesi beklenemez. Gen V, yani V Nesli dediğimiz de anlaşılabileceği üzere bu bileşene maruz kalmış süper kahramanları ifade eden bir tabirdir.

Gen V, yahut Türkçesiyle ifade edelim, V Nesli dizisi 2023 senesinde Prime Video’da başlayacak. Henüz tam olarak tarif belirtilmiyor. Büyük ihtimalle bunu asıl fragmanda öğreneceğiz.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? The Boys’un bu yeni dizisi sizde seyirciyi tatmin edebilecek mi? Sizce de The Boys Amazon’un en iyi dizisi mi? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında benimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.