İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Disney+ 3. Sezonluk Organize İşler Dizisi İçin Anlaştı

Yılmaz Erdoğan‘ın geniş kitlelere hitap ettiği Organize İşler filmi o kadar sevilmiş ki dijital platformlar tarafından adeta havada kapılıyor. Çünkü daha ziyade ilk filminin hem kadrosu hem zamanın makineliğinden uzak samimiyeti ve tabii hikayesinin derinliği onu sevmek için birçok sebep veriyor.

İlki kadar başarılı görülmese de ikinci filmini Netflix kapmıştı. Şimdiyse birkaç ay içinde ülkemizde de faaliyet gösterecek olan Disney Plus çatısı altında üç sezonluk Organize İşler dizisi geliyor. Doğru ortada dolaşan başı boş 3. film haberlerini gören Disney+ Türkiye takımı fırsattan istifade etmek istemektedir.

disney-plus-organize-isler-dizisi-geliyor

Organize İşler dizisi için oyuncu kadrosuna Kenan İmirzalıoğlu, Şahan Gökbakar, Halit Ergenç ve Cansu Dere gibi daha 15 aktör ve aktris katan Disney+ ülkemiz için daha ciddi adımlar atmağa çalışıyor. Dahası ilerleyen zamanlarda film ve dizi gibi yerli içeriklerin ziyadeleşeceği de malum.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Disney+‘ın bu çabası takdir edilmesi gerek, lakin tatmin edecek mi? Netflix gibi ardında niyetler ve bir öylesine tavır mı sergileyecek yoksa takdirlerimizi mi kazanacak? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında benimle paylaşmağı ihmal etmeyin.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
  1. Ebru Ebru Misafir | 22 Mart 2022

    Yılmaz Erdoğan’ın uzun süredir film çekimleriyle ilgilendiğini duymuştum ancak ne filmi bu diye hiç açıp bakmadım doğrusu. Bugün bunu öğrenmiş oldum. Filmini çok beğenmiştim, dizisi çıktığında onu da izlemeyi düşünüyorum

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.