İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Disney Plus’ın Atatürk Dizisinden İlk Fragman ve İlk Bakış

Disney Plus daha ülkemize gelmeden hakkında çok konuşulan ve sahip olduğu kadro ile heyecan oluşturun Disney Plus’un yerli yapımı Atatürk dizisinden nihayet ilk fragman geldi.

Fragmanda Atatürk’ün siperlerde hazır olarak dizilmiş askerlerin arasından çıkarak hududa doğru yürüyüşünü ve bu sırada Namık Kemal’in Vatan Mersiyesi isimli şiirinin birinci ve onuncu bentlerini okuduğunu görmekteyiz.

Disney Plus tarafından sunulan ve ilk sezonuyla altı bölümden oluşacak Atatürk dizisinin konusu fragmandan anladığımız kadarıyla Çanakkale Muharebeleri ile başlayacak ve cumhuriyetimizin kuruluşuna veya sonrasına kadar devam edecek.

Atatürk dizisinin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli (Mustafa Kemal) Songül Öden (Zübeyde Hanım) Mehmet Günsür (Ali Rıza Efendi) Sarp Akkaya (Enver Paşa) Berk Cankat (Ali Fuat Cebesoy) gibi isimler yer alırken çok önceden çıkan söylentilere göre dizide Harry Potter’la meşhur olan Emma Watson‘ın da rol alacağını biliyoruz; lakin henüz Emma’nın hangi karakteri canlandıracağı muamma. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin oturmakta.

Diğer yandan Atatürk dizisinin müziklerinin dünyaca ünlü müzisyen Hans Zimmer tarafından yapılacağı da malumatlar arasında. Açıkçası fragmanın ilerleyen saniyelerinde çalan müziğin Hans Zimmer’a ait olduğu hissi verdiği inkar edilemez.

disney-plus-ataturk-dizisi-ataturk-dizisi-disney-plus-ataturk-dizisi-aras-bulut-iynemli-ataturk-dizisi-emma-watson-ataturk-dizisi-disney-plus-ataturk-dizisi-oyunculari-aras-bulut-iynemli-ataturk-dizisi-ne-zaman-mustafa-kemal-ataturk-dizisi-yeni-ataturk-dizisi-ataturk-dizisi-oyunculari-ataturk-dizisi-aras-bulut-aras-bulut-ataturk-dizisi-oyunculari-aras-bulut-iynemli-ataturk-dizisi-oyunculari-aras-bulut-ataturk-dizisi-ne-zaman-aras-ataturk-dizisi-ataturk-dizisi-aras-bulut-iynemli-ataturk-dizisi-ne-zaman-baslayacak-ataturk-dizisi-cast-ataturk-dizisi-ne-zaman-cikacak-ataturk-dizisi-disney-ne-zaman-cikacak-disney-plus-ataturk-dizisi-ne-zaman-cikacak-ataturk-dizisi-disney-ataturk-dizisi-disney-plus-oyunculari-ataturk-dizisi-disney-emma-watson-ataturk-dizi-disney-disney+-ataturk-dizisi-kadrosu-disney-ataturk-dizisi-oyunculari-disney-plus-ataturk-dizisi-fragman-disney-plus-ataturk-dizisi-emma-watson-disney-plus-ataturk-dizisi-konusu-disney'in-ataturk-dizisi-ataturk-dizisi-emma-watson-ataturk-dizisi-emma-watson-hangi-rolde-ataturk-dizi-emma-watson-disney-ataturk-dizisi-emma-watson-emma-watson-ataturk-dizisi-rolu-ataturk-dizisi-fragman-ataturk'un-dizisi-ataturk-dizisi-hans-zimmer-ataturk-hakkinda-dizi-ataturk-dizisi-kadrosu-ataturk-dizisi-konusu-ataturk-dizi-kadrosu-ataturk-konulu-diziler-ataturk-dizisi-ne-zaman-ataturk-dizisi-nerede-cekiliyor-ataturk-dizisi-ne-zaman-yayinlanacak-ataturk-dizisi-nerede-yayinlanacak-ataturk-dizi-ne-zaman-disney-ataturk-dizisi-ne-zaman-disney-plus-ataturk-dizisi-ne-zaman-disney-ataturk-dizisi-oyunculari-ataturk-dizi-oyuncular-ataturk-dizisi-disney-plus-ataturk-dizisi-yayin-tarihi-ataturk-dizisi-yonetmeni-ataturk-yeni-dizisi-ataturk-yeni-dizi
Atatürk | Aras Bulut İynemli | Disney+

Atatürk dizisinin ne zaman yayımlanacağı tam belli olmasa da belli olan şey cumhuriyetimizin yüzüncü yılında, yani önümüzde 2023 senesinde seyirci ile buluşacak olduğudur.

Peki sizler ne düşünüyorsunuz? Sizce Disney+ Atatürk dizisini seyircilerine beğendirmeği başaracak mı? Tartışmalı bir konu olarak Aras Bulut’un bu rolü hakkıyla oynayabileceğini düşünüyor musunuz? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında benimle paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.