İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Daniel Radcliffe, Harry Potter Dizisinde Yer Alacak Mı?

Harry Potter‘ın bir dizi olarak Max tarafından yeniden çekileceğinin duyurulması üzerine orijinal Harry Potter serisinin Harry’si Daniel Radcliffe‘ın çekilecek olan Harry Potter dizisinde yer alıp almayacağı merak konusu iken Radcliffe bu sorulara nihayet verdi.

Bilindiği üzere dünya çapınca büyük ses getiren Harry Potter serisi 7.7 milyar dolardan fazla hasılat elde ederek Büyücülük Dünyası yahut Wizarding World gibi büyük bir marka oluşturarak kendisine ait sağlam bir evren inşa etmişti. Sonrasında ilgiye karşılık Fantastik Canavarlar gibi bir seriye başlamış olunsa da dikiş tutturamayıp müphemiyete hapsoldu. Nihayet geçenlerde duyurusu yapıldığı üzere dizi isteklerine kulak verilmiş, HBO Max’te yani Warner Bros. mülkiyetine geçtikten sonra Max platformunda her kitap bir sezon olacak şekilde Harry Potter dizisinin başlanmıştı.

hbo-max-Daniel-Radcliffe-Hary-Potter-dizisi-tv-show-max

Hal böyleyken başlıkta da ifade ettiğim üzere Comicbook‘un kendisine yönetilen bu dizide yer alıp alamayacağı soruna Daniel Radcliffe şu cevabı verdi:

Anladığım kadarıyla yeni bir başlangıç yapmak istiyorlar. Şüphesiz bunun üzerine kendi imzalarının bulunmasını da isteyecekler. Eski ve artık yaşlanmış Harry’yi kamera karşısına nasıl geçireceklerini de muhtemelen düşünmek mecburiyetinde kalmak istemeyeceklerdir. Bu sebeple böyle bir beklenti içerisinde değilim. Fakat onlara bol şans diliyorum. Bu Harry Potter meşalesini devredeceğim için çok heyecanlıyım. Lakin fiziki olarak devretmem gerekmiyor.

Harry Potter dizisi ne zaman çıkacak?

Şu anda Harry Potter dizisinin ne zaman çıkacağı ve oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı tam olarak bilinmiyor. Gelişmeleri tabii ki takip edecek ve hep birlikte göreceğiz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Warner Bros.’un aldığı bu büyük bir riske değecek mi? Daniel Radcliffe’ın açıklamasını haklı buluyor musunuz? Dahası diziden beklentileriniz nelerdir?

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza, hususi olarak Wizarding World alanına mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.