İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Black Mirror 6. Sezon Fragmanı ve Çıkış Tarihi

Teknolojini karanlık yüzünü hiciv dolu üslubuyla resmeden ve birçok ödüle layık görülerek geniş kitlelere kendisini sevdiren Black Mirror dizisinin 6. sezonundan çıkış tarihini de içeren bir tanıtım fragmanı yayımlandı.

Black Mirror 6. Sezon Tanıtımı

Her zamanki gibi birbirinden farklı bölümleri bulunan dizide bu defa Joan İğrenç Biri, Loch Henry, Beyond The Sea, Mazey Day ve Şeytan 79 isimli beş bölüm yayımlanacak. Bu bazınıza az gelebilir; lakin buna hep değer. Black Mirror 6. sezonuyla 15 Haziran‘da Netflix’te izleyicisiyle buluşacak.

Sezonun başlıca oyuncuları ise şu şekilde: Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, David Shields, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek Pinault, Samuel Blenkin ve Zazie Beetz.

En İyi 5 Black Mirror Bölümü

Peki sizler Black Mirror 6. sezon için heyecanlı mısınız? Seyretti iseniz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz ve altıncı sezondan beklentilerini yayımlanan fragman yükseltmeği başardı mı? Yorumlar kısmında buluşalım.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
Haberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için Paylaş düğmesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.