İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

Upload Dizisi 2. Sezonundan Fragman ve İlk Bakış

Amazon Prime‘ın gözde yapımlarından olan Upload dizisinin çok önceden de duyurulan 2. sezonundan fragman yayımlandı.

Upload Dizisinin 2. Sezonuna Bakış

upload-dizisi-ikinci-sezonu-upload-dizisi-konusu-upload-dizisi-incelemesi-upload-dizisi-yorumu-amazon-prime-o-belde

Upload dizisi insanların şuur aktarımı ile sanal ahiret veya sanal cennet denilen ortama yükleme yapılarak aktarılmasını ve bu şekilde sonsuza kadar yaşamağa devam etmelerini konu almaktadır.

Birinci sezondan hatırlayacağımız üzere baş karakterimiz ticareti yapılan bu işin sınıf ayrımcılığına ve maddi statüye bakılmaksızın herkesin eşit bir şekilde istifade etmesi düşüncesiyle çalışmalar yapan bir mühendisti. Lakin otonom aracı kendinden geçerek kaza yapması sonucunda ağır bir vaziyette hastahaneye kaldırılmıştı. Orada bir katakulliye getirilerek ameliyathane yerine yükleme (upload) odasını seçmiş ve yeni bir hayata başlamıştı.

İlk sezon dramatik bir şekilde her şeyin kilitlendiği bir anda bitmişti. Upload‘un ikinci sezonunda işler daha da eğlenceli hale geliyor gibi. Hususi olarak meleği Nora ile arasında geçenlerin üzerine sevgilisinin de yüklenerek yanına gelişi işleri karıştırıyor.

Upload 2. Sezon Fragmanı

Owen Daniels, Robbie Amell, Andy Allo, Zainab Johnson ve Allegra Edwards gibi oyuncuların yer aldığı her bölümü yarım saatlik bir komedi bilim-kurgu serüveni sunan Upload‘ın ikinci sezonu 11 Mart’ta Amazon Prime‘da gösterime girecek.

Upload Dizi Eleştirisi – Sanal Cennette Yaşamak İster Miydiniz?

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Upload dizisini izlediniz mi veya seyretmeği düşünüyor musunuz? İkinci sezonundan beklentileriniz neler? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında benimle paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
  1. Ebru Ebru Misafir | 23 Mart 2022

    Komedi- bilim kurgu türündeki dizileri severim. Upload daha önce duyduğum ancak bir türlü izlemeye fırsat bulamadığım bir diziydi. Fırsat bulduğumda izleyeceğim.

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.