İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
O Belde
O Belde'ye Hoş Geldiniz
Kültür sanat, fikir ve edebiyat topluluğumuza katılın. İştirak edebilmek ve daha fazla özelliğe kavuşmak için giriş yapın.

The Boys’un Yeni Dizisine İlk Bakış: The Boys Presents: Diabolical

The Boys hayranları heyecanlı bir şekilde 3 Haziran’da başlayacak olan üçüncü sezonu beklerken Amazon Prime The Boys Presents: Diabolical isminde yeni bir The Boys dizisini tanıttı.

The Boys Presents: Diabolical’dan ana fragman yayımlandı!

Paylaşılan bu ilk tanıtım vidyosu ile dizinin müjdesi verilirken bizlere de hakkında fikir vermektedir. Fragmanda bir doktorun laboratuvardan kaçan şirin bir süper bebeğin peşinden koştuğunu, bebeğin onu durdurmağa çalışan polisleri aksırırken gözlerinden çıkan lazerle öldürmesini izliyoruz.

Bu kısa tanıtımda The Boys mizahını görmek pekala mümkün. Dahası The Boys dizisinde anlatılmayan, arka planda kalmış hikayeleri de göreceğiz.

The Boys Presents: Diabolical, 3 Mart’ta Amazon Prime‘da gösterime girecek ve üçüncü sezon öncesinden çerez tadında bir keyif vereceği aşikar.

Peki sizlerin düşüncesi nedir? The Boys evrenine ait bu tarz yeni çizgi veya normal, dizi veya filmlerin çıkmasını ister misiniz? Lütfen fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında paylaşmaktan geri durmayınız.

Daha fazlası için sitemize ve yine kültür sanat, fikir ve edebiyat ile alakalı paylaşım ve tartışmaların yapıldığı forumumuza mutlaka göz atın.

Yorum Yaz Paylaş
Paylaş:
GoogleHaberler

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Henüz hiç yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan olmak ister misiniz?

Yorum Yazın

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz; lütfen gerekli bilgileri giriniz; e-postanız asla yayımlanmaz.

Beldemize daha yakın olmak ve daha gelişmiş bir tecrübe için uygulamamızı kurun; herhangi bir uygulamadan çok daha hafif ve güvenli. Şimdi değilYükle
O Belde Uygulamasını Edinin
O Belde uygulaması
Başlamak için iOS paylaş simgesi simgesine dokunun, seçenekler listesinde aşağı kaydırın, sonra Ana Ekrana Ekle’ye dokunun.