Apple One Nedir?

Apple, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği ve bunu Canlı olarak bir video ile yaptığı etkinliğinde yeni nesil Apple Watch‘larını ve iPad modelleriyle birlikte tüm servislerini tek bir yerde sunduğu Apple One paketini duyurdu.

Apple One’da Neler Bulunuyor?

Tek bir abonelik ücreti karşılığında Apple Müzik, Apple tv+, Apple Arcade, iCloud, Apple News+ ve Apple Fitness+ servislerinden oluşmaktadır.

Lakin bu servisler Apple One ile Bireysel, Aile ve Premier paketleriyle sunulmaktadır.

apple-one-nedir-apple-one-ne-kadar-apple-servisleri-plan-paket-ucreti-kac-para

Apple One Paketleri

apple-one-nedir-apple-one-ne-kadar-apple-servisleri-plan-paket-ucreti-kac-para

Bireysel

Ayda $14,95 karşılığında Apple Müzik, Apple tv+, Apple Arcade ve 50 GB depolama alanıyla iCloud servislerini kullanabiliyorsunuz.

Aile

Ayda $19,95 karşılığında Bireysel paketten farkı iCloud alanı 200 GB olamasıyla birlikte Aile Paketini 5 kişiyle paylaşabiliyorsunuz.

Premier

Ayda $29,95 karşılığında Aile paketinden farklı iCloud alanı 2 TB olmasının yanında Apple News+ ve yeni tanıtılan Apple Fitness+ servisini kullanabilirken yine 5 kişiyle paylaşım yapabilirsiniz.

Ayrıca bu paketlerle 6 dolardan 25 dolara kadar kar edilmektedir.

 Harry Potter Film Afişleri Değişti, İşte Yeni Wizarding World Afişleri

Ülkemizde sadece iCloud, Apple Müzik ve Apple Arcade servislerinin kullanabilmesi, Apple One’ın ülkemizde sunulmasının mümkün olmadığını göstermektedir. Lakin buna karşın tüm Apple servislerinin tek bir abonelik ile yönetilebilmesi, bunların aileden olanlar veya olmayanlar ile de kullanabilmesi Apple One’ı harika yapan bir özelliktir.